Türkan Şoray'a, Kırıkkale'de hayranlarından yoğun ilgi

1366 gün önce eklendi 29 Mayıs 2015, 17:45
- TÜRK sinemasının sultanı Türkan Şoray, Kırıkkale'de bir otelin açılışına katıldı. Şoray, hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı.

Otelin açılışına Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti Kırıkkale milletvekili adayları Oğuz Kağan Köksal, Ramazan Can ve Abdullah Öztürk, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, otel sahipleri Mehmet İpekçi, Abdullah İpekçi, sivil toplum örgütlerinin başkanları ile çok sayıda davetli katıldı. Vali Kolat, Yenidoğan Mahallesi'ndeki otelin açılışında yaptığı konuşmada, Türkan Şoray gibi güzide sanatçının Kırıkkale'de olmasının kendilerini gururlandırdığını söyledi. Şoray'ı takdirle izlediğini ve sanatçılığını çok beğendiğini ifade eden Kolat, "Kendisine huzur ve sağlık diliyoruz, tekrar kentimize bekliyoruz. Açılan bu tesisimizin de kentimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Türkan Şoray da Kırıkkale'de olmaktan ve bu kadar sevildiğini görmekten mutlu olduğunu belirtirken, "Allah nasip ederse Kırıkkale'ye tekrar gelip, burada yaşayan insanlarla bir arada olmak, imza günü düzenlemek istiyorum. Kentte bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. İnşallah ilk fırsatta tekrar gelmeye çalışacağım" dedi.

Dualar eşliğinde yapılan açılışta hayranlarının izdihamına uğrayan Türkan Şoray, sık sık terlerini silmek zorunda kaldı. Şoray'a hayranları papatyadan taç hediye ederken, otelin 6'ncı katına kentin protokolüyle birlikte çıkmak istediği asansör, fazla ağırlık nedeniyle çekmeyip hareket etmedi. Şoray ve beraberindekiler diğer asansöre geçti.
HaberAntalyadan Twitter Adresimiz
BENZER HABERLER
MDOB, Çeşmebaşı ve Bolero'nun prömiyerini yapacak

- MERSİN Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Ferit Tüzün'ün best..

Dünyanın en büyük Türk-İslam Mezarlığı'nda kazı ve temizleme çalışması başl..

- BİTLİS'in Ahlat İlçesi'nde bulunan, dünyanın en büyük Tür..

Kubat, Silifkeliler'i coşturdu

- MERSİN'in Silifke İlçesi'nde bu yıl 'Göksu Yılı' teması i..

YORUMLAR
YORUM YAZ
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz