Sahte Bilezik satmaya kalktı yakalandı

1508 gün önce eklendi 29 Mayıs 2015, 17:34

ANTALYA'da bir kuyumcuya sahte bilezik satmaya çalışan 3 kişi polisin operasyonuyla yakalandı. Şüphelilerin Finike ve Kumluca ilçelerinde bulunan 2 ayrı kuyumcuyu da dolandırdıkları ortaya çıktı.

Muratpaşa İlçesi'nde bulunan bir kuyumcuya giden M.T., elinde çok miktarda bilezik bulunduğunu ve bozdurmak istediğini söyledi. Anlaşma üzerine bir süre sonra aynı iş yerine S.A.A. ve A.K isimli arkadaşları geldi. Burada kuyumcuya gerçek altın bileziği gösteren şüpheliler, çantada bulunan sahte bileziklerle dolandırmak istedi. Dolandırılacağını anlayan işyeri sahibi 3 şüpheliyi para olmadığını belirterek bekletirken polise ihbarda bulundu. Kısa süre içinde operasyon için düğmeye basan polis, 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerin arabasında ve üzerinde yapılan aramada 1610 TL ile 22 sahte bilezik ele geçirildi.

Daha önceden çeşitli suçlardan sabıkaları bulanan şüphelilerin Kumluca ve Finike ilçelerinde de iki kuyumcuyu dolandırdıkları ortaya çıktı. İfadeleri alınan 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.


HaberAntalyadan Twitter Adresimiz
BENZER HABERLER
Ortaokul öğrencisi hizmetliyi köpek kavgasında öldürdü

- ANTALYA'da ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki A.G.B., köpek k..

Engelli basketçiye müstehcen çocuk fotoğrafından 2.5 yıl hapis

ANTALYA'da engelli basketbolcu 25 yaşındaki Orhun S., intern..

İnşaat işçisi kendini astı

ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde inşaat işçisi 37 yaşında..

YORUMLAR
YORUM YAZ
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz