Özge Ulusoy'dan yaş sitemi

1508 gün önce eklendi 29 Mayıs 2015, 23:45
- KAHRAMANMARAŞ'ta bir 'Moda ve Stil Sohbetleri' etkinliğine katılan modacı Hakan Akkaya ile model Özge Ulusoy arasında ilginç diyalog yaşandı. Katılımcıların sorularını yanıtlayan Akkaya, 30 yaşında hala evlenemeyen bir kişi için 'Estetik yaptırsın' tavsiye üzerine bu söze alınan model Ulusoy, "Ama ben 32 yaşında ve halen bekarım. Şu an beni gömdü" diye sitem etti.

Ünlü manken Özge Ulusoy ile modacı Hakan Akkaya, Kahramanmaraş'ta bir alışveriş merkezinde düzenlenen 'Moda ve Stil Sohbetleri'nde modayla ilgili tecrübelerini anlattı. Stil önerilerinde bulunan Ulusoy ve Akkaya, moda tutkunlarının sorularını da yanıtladı. Sohbette bir kişi, arkadaşının 30 yaşına rağmen evlenemediğini ve kendisine öneride bulunmasını istediği. Bunun üzerine modacı Hakan Akkaya, "30'a kadar bulamadıysa gitsin suratına estetik yapsın" diye cevap verdi. Akkaya'nın bu sözlerini 32 yaşında ve halen bekar olduğu için üzerine alınan Özge Ulusoy, "Ama ben? Beni de gömdü şu anda ya. Şu an beni gömdü" diyerek sitem etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca kendilerine sorulan soruları yanıtlayan Ulusoy ile Akkaya, programın sonunda kendilerini izleyenlerle selfi çekti.


HaberAntalyadan Twitter Adresimiz
BENZER HABERLER
Kastamonu'da Ahmet Şafak konseri

- KASTAMONU'da konser veren ünlü sanatçı Ahmet Şafak, söyled..

Kastamonu'da Ayna grubu konser verdi

KASTAMONU'da, İstanbul'un Fethi'nin 562'nci yıldönümü kapsa..

Kırklareli’nde Murat Boz coşkusu

- KIRKLARELİ'nde düzenlenen 25'nci Karagöz Kültür, Sanat ve..

YORUMLAR
YORUM YAZ
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz