Kırklareli’nde Murat Boz coşkusu

1449 gün önce eklendi 31 Mayıs 2015, 11:35
- KIRKLARELİ'nde düzenlenen 25'nci Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali'nin final gecesinde şarkıcı Murat Boz, şarkıları ile sevenlerini coşturdu. Yaklaşık 15 bin kişinin izlediği konserde genç kızlar Murat Boz'a aşkını ellerindeki pankart ve dövizlerle gösterdi.

Kırklareli Belediyesi'nin bu yıl 25'ncisini düzenlediği Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali dün gece Murat Boz konseri ile sona erdi. Festival alanındaki konsere 15 bin kişi katılırken, Boz söylediği şarkıların yanı sıra danslarıyla beğeni kazandı. Genç kızlar hayran oldukları Boz için uzun uzun çığlıklar attı. Bazıları yazdığı pankartlarla Boz'a ulaşmaya çalıştı. Murat Boz hayranlarından birinin dövize, "Yeşil elma versem bana sarılır mısın?" diye yazması dikkat çekti.

Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalarak kendisi ile diğer sanatçılara ait şarkıları söyleyen Boz'un hayranları sanatçıya uzun süre sevgi gösterisinde bulundu. Konser sonunda sahneye çıkan Kırklareli Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Siyam Kesimoğlu, "Sevgili kardeşim biraz daha çalışması lazım. Ben ondan daha yakışıklıyım. Ne dersiniz? Bakın Murat Boz bu akşam gidiyor, ben daha 4 yıl buradayım siz bilirsiniz" diyerek espri yaptı. Konserin ardından festival alanında havai fişek gösterisi yapıldı.
HaberAntalyadan Twitter Adresimiz
BENZER HABERLER
Hande Yener'den rötarlı konser

- MERSİN'de sevenleri ile buluşan ünlü şarkıcı Hande Yener,..

Haluk Levent, Mersin'de konser verdi

- HALUK Levent, Mersin'e binlerce hayranına konser verdi.Me..

Hayranlarından Tuba Büyüküstün'e doğum günü hediyesi; Çocuk gülümsemesi..

- OYUNCU Tuba Büyüküstün'e sevgilerini göstermek için duygu,..

YORUMLAR
YORUM YAZ
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz