Kırklareli’nde Murat Boz coşkusu

931 gün önce eklendi 31 Mayıs 2015, 11:35
- KIRKLARELİ'nde düzenlenen 25'nci Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali'nin final gecesinde şarkıcı Murat Boz, şarkıları ile sevenlerini coşturdu. Yaklaşık 15 bin kişinin izlediği konserde genç kızlar Murat Boz'a aşkını ellerindeki pankart ve dövizlerle gösterdi.

Kırklareli Belediyesi'nin bu yıl 25'ncisini düzenlediği Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali dün gece Murat Boz konseri ile sona erdi. Festival alanındaki konsere 15 bin kişi katılırken, Boz söylediği şarkıların yanı sıra danslarıyla beğeni kazandı. Genç kızlar hayran oldukları Boz için uzun uzun çığlıklar attı. Bazıları yazdığı pankartlarla Boz'a ulaşmaya çalıştı. Murat Boz hayranlarından birinin dövize, "Yeşil elma versem bana sarılır mısın?" diye yazması dikkat çekti.

Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalarak kendisi ile diğer sanatçılara ait şarkıları söyleyen Boz'un hayranları sanatçıya uzun süre sevgi gösterisinde bulundu. Konser sonunda sahneye çıkan Kırklareli Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Siyam Kesimoğlu, "Sevgili kardeşim biraz daha çalışması lazım. Ben ondan daha yakışıklıyım. Ne dersiniz? Bakın Murat Boz bu akşam gidiyor, ben daha 4 yıl buradayım siz bilirsiniz" diyerek espri yaptı. Konserin ardından festival alanında havai fişek gösterisi yapıldı.
HaberAntalyadan Twitter Adresimiz
BENZER HABERLER
Anne adayı Petek Dinçöz doğumgününü kutladı

- SÜRPRİZ bir şekilde geçen yaz Serkan Kodaloğlu ile nikah m..

Kastamonu'da Ahmet Şafak konseri

- KASTAMONU'da konser veren ünlü sanatçı Ahmet Şafak, söyled..

Elidor Miss Turkey 2015'te Didim'den bir güzel

- TÜRKİYE'nin en büyük organizasyonlarından biri olan 'Elid..

YORUMLAR
YORUM YAZ
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz