Ivana Sert hayranlarıyla buluştu

1481 gün önce eklendi 31 Mayıs 2015, 17:00

ANTALYA'da bir alışveriş merkezinin düzenlediği etkinliğe katılan Ivana Sert, hayranlarından yoğun ilgi gördü. Derin göğüs dekoltesiyle dikkati çeken güzel modacı, sevenleriyle fotoğraf çektirip, imza dağıttı.


Antalya'da Shemall Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği otomobil çekilişine Ivana Sert katıldı. Sert, yaklaşık 1 saat süren etkinlikte ilk olarak sevenlerinin sorularını yanıtladı. Sert, gelecek yıl sinema filmi için ikinci kez kamera karşısına geçeceğini ve 'Survivor' adlı yarışmaya katılması için teklif geldiğini, ancak kendisinin istemediğini söyledi. Söyleşinin ardından Sert, hayranlarına imza dağıttı. İlk fotoğrafı alışveriş merkezi çekilişinde otomobil kazanan Esin Çakar ile çektiren Sert'e sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Sahne önünde hayranlarının kendisiyle görüşmek için uzun sıra oluşturduğu Sert, elbisesindeki derin göğüs dekoltesiyle dikkati çekti. Modacı, etkinlikte sevenleriyle sohbet edip, bol bol fotoğraf çektirdi. Sert'e bir çocuk hayranı üzerinde kalp işaretleri ve adının yazılı olduğu resim hediye etti. Talasemi hastası 12 yaşındaki Begüm de Sert ile fotoğraf çektirerek, sevgisini paylaştı.


HaberAntalyadan Twitter Adresimiz
BENZER HABERLER
Güzeller beach partide buluştu

ANTALYA'da bu yıl 5'incisi düzenlenen Miss Eurasia G..

Top model Kendall Jenner, Antalya

- ANTALYA'da katılacağı Dosso Dossi Fashion Show kapsamında ..

YORUMLAR
YORUM YAZ
Adınız ve Soyadınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz