'Ak Parti devlet olanaklarını seçim çalışmasında kullanıyor' iddiası

- HAKKARİ İl Genel Meclis Başkanı Lokman Özdemir, devlet olanaklarının AK Parti seçim çalışmaları için kullanıldığını öne sürerken bunun kabul edilemeyeceğini söyledi.İl Genel Meclis Başkanı Lokman Özdemir ve meclis üyeleri ..

31 Mayıs 2015, 02:05

Bakan Eroğlu: Onların numaralarını iyi bilirim

- ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, partisinin İzmir Konak'ta sandık sorumlularıyla buluştu ve titiz davranmarını isteyerek, "Bazı uyanıklar 'geçersiz' diyor, başka bir numara yapıyor. Biz hile yapmayız. Ben de bi..

31 Mayıs 2015, 01:55

Seçim değil açık artırma

Karaöz'deki toplantıda konuşan Ak Parti Milletvekili Adayı Mustafa Köse, muhalefetin asgari ücret ve emekli maaşı gibi konulardaki tavrını eleştirip "Seçim süreci açık artırmaya döndü" dedi Ak Parti Antalya Milletvekili ..

31 Mayıs 2015, 12:41

Bakan Yıldız: HDP'nin seçim politikası diğerlerinden daha popülist

- ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "HDP'nin izlediği seçim politikası, diğer muhalefet partilerinden daha da popülist. Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları halkı aldatmaya yöneliktir" dedi. Erciyes Dağı..

31 Mayıs 2015, 11:45

İstanbul’un tek kadın belediye başkanı: 2014’te sandığa sahip çıktık hile yapamadılar

- MARMARA Bölgesi'nde tek kadın belediye başkanı olan CHP'li Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Ak Parti ile son ana kadar çekişmeli geçen 2014 yerel seçiminde sandığa sahip çıkarak hile yapılmasını önlediklerini,..

31 Mayıs 2015, 10:30

Doğu Perinçek: Batı Asya Birliği'ni kuruyoruz

- VATAN Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İran ve Mısır'da devlet yöneticileriyle görüştüklerini belirterek, Batı Asya Birliği'ni kuracaklarını söyledi.Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Vatan Partisi Genel ..

30 Mayıs 2015, 09:55

Bartın'da, 'Milli İttifak sevgi' yürüyüşü

- BARTIN'da, Büyük Birlik Partisi (BBP) ve Saadet Partisi (SP) mensupları, 'Milli İttifak sevgi' yürüyüşü düzenledi.Milli İttifak çatısı altında birleşerek seçime giden iki partinin Bartın İl Teşkilatı mensupları, Kemerköprü ..

30 Mayıs 2015, 06:20

Trabzon’da Milli İttifak mitingi

– SAADET Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin oluşturduğu Milli İttifak, seçim çalışmaları kapsamında Trabzon'da miting düzenledi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak hüküm..

30 Mayıs 2015, 05:55

Bakan Avcı çocukları sevdi

- MİLLİ Eğitim Bakanı ve AK Parti adayı Nabi Avcı seçim çalışmalarını sürdürdüğü Eskişehir'de işadamlarıyla biraraya geldi, esnafı ziyaret etti. Avcı, yolda karşılaştığı çocukları kucağına alıp sevdi.Bakan Nabi Avcı ilk olar..

30 Mayıs 2015, 05:55

Bakan Yılmaz: Kılıçdaroğlu'nun hayali Kafdağı'nın arkasında

- MİLLİ Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel seçimlerde yüzde 35 oy hedeflediğini belirterek, "Kılıçdaroğlu 35 alacağım diyor. Hayal. Kafdağı'nın arkasında. Ama velev ki 35 aldı. 3..

30 Mayıs 2015, 05:30